גלה עכשיו: איך במסחר נכון ופשוט באופציות בבורסה האמריקאית תוכל להכניס עוד 2000-3000 ש”ח בכול חודש!
מסלול הלימוד של Trade2 יקח אותך משלב הבסיס לשלב סוחר מתקדם באופציות ותהפוך אותך לסוחר שמכניס כסף כל חודש בעקביות!

אז מה יתן לך ללמוד מסחר באמצעות הקורסים של Trade2:

למה לסחור באופציות​

מסחר באופציות בניגוד לתדמית שיצא לו הוא הרבה יותר בטוח לעומת מסחר במניות או בפורקס.(למי שעובד נכון ומגדר את ההפסד)

בניגוד למסחר במניות ובפורקס שם אחוז הצלחה בעסקה בודדת עומד על  50-50 במסחר באופציות אפשר להגיע לאחוז הצלחה של 70-80 אחוז, במיוחד בגלל 2 מימדים ייחודיים שיש אותם רק במסחר באופציות:

מימד הזמן – לכול אופציה יש תוקף זמן שבוא היא פוקעת.

מימד התנודתיות – תמחור האופציה הוא בהתאם לתנודתיות של הנכס בסיס שלה.

התחשבות בשני מימדים אלה מעלה את אחוז ההצלחה ל70-80 אחוז.

איך ולמה?

נסביר, מחיר האופציה מושפע ממימד הזמן ומימד התנודתיות.

מימד הזמן – אם נכתוב אופציה והימים חולפים וזמן הפקיעה מתקרב, גם אם מחיר נכס הבסיס לא יזוז, רק בגלל שחלפו הימים מחיר האופציה ירד.

דוגמא מספרית – כלומר אם נכתוב אופציה ונקבל 100 שח, אז גם אם נכס הבסיס לא זז..אז אחרי כמה ימים אותה אופציה תרד ל50 כלומר הרווחנו כסף ללא תנועה בנכס הבסיס

מימד התנודתיות  – כאשר מתנד תנודתיות Implied Volatility (שנע בין 0 ל100) גדול מ50 זה אומר שהמחיר האופציות גדלים, ולכן כאשר נכתוב אופציה  ב Implied Volatility גבוה נקבל תמורה גדלה, ואז במידהImplied Volatility ירד – גם אם נכס הבסיס לא זז – בעקבות הירידה ב Implied Volatility – נרוויח כסף.

דוגמא מספרית –  כלומר אם נכתוב אופציה ב Implied Volatility גבוה(לדוגמא 80) ונקבל 100 שח, אז גם אם נכס הבסיס לא זז ..אז במידה ו Implied Volatility ירד (לדוגמא ירד ל 30) אותה אופציה תרד ל50 כלומר הרווחנו כסף ללא תנועה בנכס הבסיס

ולכן

בהתייחסות לשני מימדים אלה באסטרטגית המסחר שלנו – נוכל להרוויח הן ממימד הזמן והן ממימד התנודתיות ללא קשר לתנועת השוק (ואם השוק זז לכיוונו אז בכלל) וכך נגיד את סיכויי הצלחה שלנו בעסקה בודד ל70-80 אחוז

השאר פרטים ותעבור לדף רכישה

יש לך שאלות נוספות, השאר פרטים בטופס הבא ורותם יחזור אליך בהקדם

סלבוס הקורסים 

הקורסים שלנו מחולקים לכמה קטגוריות:

סה”כ 58 קורסים במגוון נושאים: 

אופציות, חוזים, אלגוטרייד ומסחר בבורסה שיהפכו אותך למקצוען בתחום

כמה זה עולה?

אז כפי שאתה בטח יודע קורסים בתחום המסחר בשוק ההון, קורסים פרונטליים או קורסים דיגיטליים במכללות שוק ההון שונות מתחילים במחיר של 5000 שח לפחות עד להכשרה של 12-15 אלף שח במסלולים השונים.

במסלול מנוי לכול החיים ב – Trade2 אתה מקבל 37 קורסים בתחום האופציות + קורסים בתחום האלגו, חוזים וסחורות (סהכ 58 קורסים) במחיר חד פעמי של 2500 ₪ בלבד !

למה המחיר הוא כזה?

כי המטרה של רותם ב – Trade2 זה לתת אפשרות לכול אדם בכול גיל להיכנס לתחום המסחר בשוק ההון, להגדיל את ההכנסה שלו ולחיות ברווחה כלכלית.

וכבר ציינו, שכמנוי באתר Trade2 אתה מקבל גישה לכול החיים לכול הקורסים שבאתר + לכול קורס עתידי שרותם יעלה לאתר ללא תוספת תשלום

כול זה בתשלום חד פעמי בלבד של 2500 ₪

הטבות למי שרוכש את הקורסים

 

מערכת מסחר TOS

תוכנת המסחר המתקדמת למסחר בבורסה אמריקאית, דמו חינם + הדרכה מקיפה

אינדיקטורים

תקבלו 4 אינדיקטורים שיעזרו לכם לסחור במקצועיות ובהצלחה
אינדיקטור התנודתיות Implied Volatility
אינדיקטור תזרים הכסף המוסדי
אינדיקטור מחוון חוזק יחסי
אינדיקטור קניות ומכירת יתר

נתונים למסחר באופציות

טבלה עם נכסים עיקריים למסחר

מדריך אסטרטגיות

מדריך אסטרטגיות אינטראקטיבי שיעזור לך לבחור את האסטרטגיה הנכונה למסחר בהתאם למצב הנכס והתנודתיות לפתוח את האסטרטגיה הנכונה

מה היתרונות שלנו 

גישה לכל החיים לכל תכני הקורס

השיעורים מוקלטים וזמינים לצפייה חוזרת כמה פעמים שתרצה ללא הגבלה של זמן.

גישה לקורסים עתידיים

כול קורס עתידי שיעלה לאתר אתה תקבל אותו בחינם כחלק מהמנוי שיש לך.

תמיכה

משהו לא מובן? צריכים עזרה? אפשר לפנות לרותם ולקבל תמיכה אם במייל או בוואסטפ.

השאר פרטים ותעבור לדף רכישה

יש לך שאלות נוספות, השאר פרטים בטופס הבא ורותם יחזור אליך בהקדם

למי זה מתאים

–  למי שמוכן להשקיע זמן להתמקצע בשוק ההון  וללמוד לעומק את התחום.

–  למי שיודע ללמוד לבד בלי מסגרת זמן ובלי מורה על הראש שיגיד לו מה לעשות.

–  אם נמאס לך לעשות כסף שנכנס בעיקר לכיס של הבוס שלך ולהגשים את החלומות שלו ואתה כן רוצה להתחיל לעשות כסף בשביל לפנק את הילדים שלך.

–  אם אתה רוצה יותר חופש כלכלי ולהרשות לעצמך לייפסטייל ששמור ל7% המצליחנים.

–  אם אתה רוצה לעשות כסף ושוק ההון באמת מעניין אותך? אז זה בשבילך… כי אם רק תרצה לעשות כסף בלי תשוקה לתחום זה לא יחזיק מעמד לצערנו.

–  אם נמאס לך להפסיד כסף למרות שאתה עושה הכל “נכון” לפי מה שלימדו אותך בקורסים.

–  אם אתה רוצה יותר זמן עם הילדים, האישה והמשפחה בלי להישחק בעבודת 9 עד 18 ולחיות את הפקקים כל יום.

–  אם אתה רוצה יותר זמן לתחביבים שלך שאתה אוהב לעשות, תוכל לחיות את הלייפסטייל שאתה רוצה ושמגיע לך לחיות.

–  אם אתה רוצה להרוויח כסף לאורך זמן ובצורה קבועה ויציבה כך שאשתך תהיה שמחה ומסופקת ממך.

–  אם אתה רוצה להיות מקצוען ולהפוך את המסחר למקצוע לכל דבר ולחיות בלי בוס.

–  אם יש לך ראש פתוח ללמוד שיטות חדשות ויצירתיות בלי להגיד- את זה אני כבר יודע.

למי זה לא מתאים

–  למי שמחפש התעשרות מהירה.

–  אם אתה חושב ששוק ההון זה הימורים… עדיף שתוותר כי כדי לעשות כסף בשוק ההון צריך לעבוד לתרשים זרימה מדויק וקבוע מראש.

–  אם אתה חושב שאפשר לעזוב את העבודה בשנה הראשונה ולהיות סוחר בלבד… עדיף שתתמקד במשכורת שלך.

–  אם אתה חושב שתיק מסחר של 1,000 דולר מסוגל לייצר לך 10,000 דולר בחודש אז כנראה מכרו לך חלומות בקורסים למסחר אחרים.

–  אם אתה חושב שלא צריך ללמוד כדי להצליח להרוויח כסף, אל תרכוש.

–  אם אתה חושב שאתה כבר ידוע הכל אז אין סיכוי שתלמד כמו שצריך.

–  אם אתה חושב שמסחר זה לא מקצוע בפני עצמו ומתייחס אל זה כתחביב אז מובטח לך אדרנלין אבל… זה יהיה מאוד קצר, כי הארנק שלך יתרוקן מהר מאוד.

קצת עלינו,

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון Trade2

המרכז הישראלי ללימוד שוק ההון הוקם ע”י רותם, סוחר מגיל צעיר מאוד בשוק ההון, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ‏עם התמחות במימון ובנקאות ‏ובעל רישיון סדרה שבע למסחר בניירות ערך וסידרה שלוש ‏למסחר בסחורות, רישיונות של הרשות לניירות ערך בארצות הברית.
‏במהלך חייו רותם מילא מגוון תפקידים בשוק ההון בישראל, עבד ‏במקומות מפתח ולכן ראה דברים שמעט סוחרים ראו. רותם עבד ‏בחברות תוכנה כמומחה ליישומי מסחר והיה מאפיין מערכות מסחר בניירות ערך זרים ובק אופיס. גם היום הוא עדיין עוסק בזה באופן פרטי כמומחה למערכת בלומברג ונותן ייעוץ לחברי בורסה בישראל בניהול בסיס נתונים, בקרת אשראי ותפעול נכסים.
בצד המסחר, רותם ישב בחדרי מסחר בישראל, והיה תקופה ארוכה סוחר נוסטרו של חברות פרטיות בעל התמחות של מסחר בסחורות ופיתוח אסטרטגיות ממונפות בנגזרים.

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון Trade2 מציע קורסים אינטרנטיים ללימודי מסחר בשוק ההון, המתאימים הן למתחילים בתחום והן לסוחרים מנוסים מאוד שרוצים ללמוד תכנים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. באתר יש מגוון קורסים מקוונים, כאשר בכל קורס מספר משתנה של שיעורים, בהתאם למורכבות הנדרשת לנושא. כל שיעור הוא למעשה סרטון וידאון מוקלט, המועבר על ידי סוחרים מקצוענים עם למעלה מעשרים שנה ניסיון במסחר ופיתוח אסטרטגיות.

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון, Trade2, מאפשר לכם ללמוד את הנושאים המורכבים ביותר במסחר בניירות ערך בנוחות של הסלון הביתי, תוך התקדמות בקצב הלימוד שמתאים לכם בדיוק, ואפשר לראות את השיעורים שוב ושוב ללא הגבלה.

מה אומרים הלקוחות שלנו

לפניכם לקט המלצות של הלקוחות שלנו

התוכנית ברמה גבוה, יש הרבה חומר לימודי ככה שאפשר להתמקד בהרבה תחומים מאוד זול ביחס לתכנים המועברים. התוכנית ברמה גבוה, יש הרבה חומר לימודי ככה שאפשר להתמקד בהרבה תחומים מאוד זול ביחס לתכנים המועברים
ניצן
רק שיהיה ברור, הקורס הזה היה שווה לי כל שקל ומה שאתה נותן שם שילמתי בעבר הרבה יותר על הרבה פחות. אני מנהל תיק אופציות 3,5 חודשים בדיוק ואני על תשואה של 47%.
אפרים
היי רותם אני מרוצה מהתוכן בצורה בלתי רגילה! אני בולע את הקורסים אחד אחרי השני. תוכן מקצועי שנותן לי המון המון ערך ואני עוד רחוק מלסיים! חיפשתי המון זמן תוכן מקצועי פרקטי ! בתחום האופציות ולא יכולתי לבקש יותר מהקורס הזה!
עידן
ללא ספק הקורס הכי משתלם שנמצא ברשת, התוכן מקצועי מאוד וממוקד! מועבר בצורה ברורה ופרקטית, נותן את כל הדרך כדי להפוך לסוחר רווחי ומקצועי בתחום האופציות והחוזים, צוות האתר תמיד זמין לכל שאלה בכל רגע ונותן תמיכה מקצועית 😊.
מעיין שליט
היי רותם, הגעתי לקורסים שלך לאחר שנים רבות של התעניינות ולימוד בשוק ההון, בעבר למדתי אצל מספר מרצים ומכללות אך כשנחשפתי לקורסים שלך גיליתי תכנים בכמה רמות מעל כולם של סוחר שחי את שוק ההון שנים רבות ומעביר שעורים בצורה ברורה ומפורטת עם סרטונים שכוללים מסחר על כסף אמיתי, דבר נוסף שבעיני שווה הכל זה הזמינות שלך לתת הסבר ומענה בכל שאלה ובעיה, אני ממש מרגיש שחשוב לך שאצליח. רציתי להודות לך על כך ואני ממליץ בחום על הקורסים שלך.
יאיר
רותם.. קודם שתדע שאתה מנטור מספר 1. נקודה. עברתי כבר כמה מנטורים ואף אחד לא נתן בכל מילה שהוא הוציא מהפה ישר דוגמאות מסחר חיות כולל הסברים בדרך על מערכת התוכנה כך שתוכל לא רק להבין רעיון אלא מיד לישם אותו.לומד ממך המון ..תודה
עיוז וידר
היי רותם היקר!!! רציתי להודות לכם על קורס מיוחד ומקצועי ביותר, עם ליווי אישי ברמה המקסימלית שהכרתי בכל הקורסים שעשיתי עד היום, הקורס שלכם מקצועי ופרטני עד לרזולוציות הכי קטנות ומאפשר ידע רחב מאוד מדוייק ומעשי,אין לי הרבה מילים כדי להסביר את הליווי והתמיכה בכל השלבים,אחרי קורס כזה התחושה לסחור בביטחון גבוהה מאוד והדרך להצלחה בשוק ההון סלולה.. תודה רבה על הכל♥️🔥🙏
אבי
אני רוצה להמליץ לכם TRADE2 שבראשו עומד רותם. הקורסים באיכות גבוה ואותם מלווה אותם בהמון הסברים וכן בתרגול מעשי על המערכות הרלוונטיות. יצא לי לדבר עם רותם מספר פעמים והוא מקצועי, סבלני ויעזור לכם וילווה אתכם בכל דבר. אני לומד על אופציות ובעצתו אני עדיין בדמו אך אני בטוח שאעבור לכסף אמיתי אצליח ואוכל להתייעץ עם רותם בכל עת. בנוסף, המחירים של הקורסים זולים והתמורה מעולה למחיר! מאוד ממליץ!
איתי

שאלות ותשובות נפוצות

ברכישת מנוי אתה מקבל גישה ל58 קורסים שבאתר. במסלול אופציות יש 37 קורסים, שאר הקורסים הם בחוזים, סחורות, אלגורטייד ושוק ההון בכללי

בעקרון זה תלוי בך. תשקיע זמן בלימוד הקורסים ותסיים את המסלול מהר.

זה משתנה. יש קורסים של שעה-שעתיים ויש קורסים של 10 שעות.

זה תלוי רק ביכולות שלך – אבל בגדול היעד זה 3 חודשים לימוד ותרגול בדמו  – 3 חודשים דמו תרגול עצמאי – ואז אחרי חצי שנה לעבור לכסף אמיתי בסכומים צנועים.

כן בהחלט, כול הידע שלי מסוכם בקורסים האלה.

יש תמיכה בטלפון ובוואסאטפ, אתה תקבל תמיכה כמה זמן שתצטרך.

כן, כול הקורסים הם אינטרנטיים, ללא הגבלת זמן. כלומר תוכל לצפות מתי שתרצה, כמה שתרצה ובאיזה שעה שתרצה בכול קורס

מינמום תיק המומלץ לבורסה אמריקאית הוא 3000 דולר. אפשר לעשות על התיק בין 3-10 אחוז בחודש במינימום שעות ביום

 

השאר פרטים ותעבור לדף רכישה

יש לך שאלות נוספות, השאר פרטים בטופס הבא ורותם יחזור אליך בהקדם

בעיקרון, כתבתי את כל הפרטים בדף למעלה אבל אני מודע לכך שלפעמים יש שאלות נוספות, אז אם יש לך עוד שאלות לפני שתירשם, שלח לנו אותן במייל: eliran@autosysfx.com

רוצה לדבר עם נציג טלפוני? צור איתנו קשר עכשיו ב 052-8249299 או ב

אנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי