קבל עכשיו בחינם: קורס שיחשוף אותך לעולם המסחר באופציות בעזרתו תוכל ללמוד את תחום המסחר הכי בטוח וחכם שיש!

 הקורס ילמד אותך את יסודות המסחר באופציות ובעזרתו תוכל להחליט אם תחום המסחר באופציות מתאים לך

לקבלת הקורס בחינם הרשם

יש לך שאלות נוספות, השאר פרטים בטופס הבא ורותם יחזור אליך בהקדם

מה תלמד בקורס החינם Trade2:

עם הידע שתלמד בקורס תוכל אפילו להתחיל לסחור באופציות!

למה לסחור באופציות​

לקבלת הקורס בחינם הרשם

יש לך שאלות נוספות, השאר פרטים בטופס הבא ורותם יחזור אליך בהקדם

קצת עלינו,

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון Trade2

המרכז הישראלי ללימוד שוק ההון הוקם ע”י רותם, סוחר מגיל צעיר מאוד בשוק ההון, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ‏עם התמחות במימון ובנקאות ‏ובעל רישיון סדרה שבע למסחר בניירות ערך וסידרה שלוש ‏למסחר בסחורות, רישיונות של הרשות לניירות ערך בארצות הברית.

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון Trade2 מציע קורסים אינטרנטיים ללימודי מסחר בשוק ההון, המתאימים הן למתחילים בתחום והן לסוחרים מנוסים מאוד שרוצים ללמוד תכנים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. באתר יש מגוון קורסים מקוונים, כאשר בכל קורס מספר משתנה של שיעורים, בהתאם למורכבות הנדרשת לנושא. כל שיעור הוא למעשה סרטון וידאון מוקלט, המועבר על ידי סוחרים מקצוענים עם למעלה מעשרים שנה ניסיון במסחר ופיתוח אסטרטגיות.

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון, Trade2, מאפשר לכם ללמוד את הנושאים המורכבים ביותר במסחר בניירות ערך בנוחות של הסלון הביתי, תוך התקדמות בקצב הלימוד שמתאים לכם בדיוק, ואפשר לראות את השיעורים שוב ושוב ללא הגבלה.

בעיקרון, כתבתי את כל הפרטים בדף למעלה אבל אני מודע לכך שלפעמים יש שאלות נוספות, אז אם יש לך עוד שאלות לפני שתירשם, שלח לנו אותן במייל: eliran@autosysfx.com

רוצה לדבר עם נציג טלפוני? צור איתנו קשר עכשיו ב 052-8249299 או ב

אנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי